Speciální nabídky

Láhev sektu zdarma

Každý z našich klientů, který si u nás objedná prostřednictvím internetu některou z našich prodloužených limuzín na dobu minimálně 4 hodin a uvede do poznámky název této nabídky (Láhev sektu zdarma), nalezne v minibaru jako dárek láhev sektu Bohemia. Tuto nabídku je možné násobit, tzn., že při pronájmu na dobu 8 hodin obdržíte 2 láhve, atd.
 

Dárkové poukazy

Hledáte pro člena Vaší rodiny, nebo blízkého spolupracovníka vhodný dárek a postupně zjišťujete, že tento úkol je stále těžší? Nevíte, jakým svatebním darem potěšit snoubence, kteří se chystají učinit společný vstup do života?

Nabízíme Vám řešení – u naší firmy můžete zakoupit dárkový certifikát, kterým obdarovaného zajisté potěšíte. Dárkové certifikáty jsou nabízeny individuálně, je tedy možné vybírat z předem připravených programů, nebo určit částku, kterou do kuponu investujete a obdarovaný si veškeré podrobnosti (včetně výběru vozu) zvolí sám.

All Night Prague

V rámci této speciální nabídky získáte možnost 10 hodinové projížďky po Praze naší prodlouženou limuzínou Lincoln Town Car 100"/120" až pro 8 pasažérů. Limuzína Vás vyzvedne na Vámi uvedené adrese a je Vám k dispozici po celou noc (až 10 hodin), během které můžete navštívit množství tanečních a zábavních klubů, kasin a barů po celé Praze. V autobaru naleznete chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje v ceně 3 000,- Kč ZDARMA!

Opět platí, že náš vůz je Vám plně k dispozici a po celou dobu pronájmu můžete ovlivňovat průběh trasy, jednotlivé zastávky atp.

A taková malá zajímavost, seženete-li dalších 7 Vašich přátel, vyjde Vás tato VIP
nezapomenutelná noc pouze na 2 250,- Kč na osobu a to včetně nápojů.

Cena paketu All Night Prague vč. nápojů je 18 000,- Kč vč. DPH

Grand City Tour

V rámci této nabídky získáváte možnost 2,5 hodinové projížďky po Praze naší prodlouženou limuzínou Lincoln Town Car 100"/120" až pro 8 pasažérů. Během této projížďky můžete shlédnout mnoho zajímavých pamětihodností, navštívit mnoho zábavních klubů, nebo jenom tak potěšit Vaše přátele příjemnou cestou se sklenkou šampanského v ruce. Opět platí, že náš vůz je Vám plně k dispozici a po celou dobu pronájmu můžete ovlivňovat průběh trasy, jednotlivé zastávky atp.

Cena paketu Grand City Tour je 4 900,- Kč vč. DPH