Mikrobusy

Mercedes-Benz Viano Ambiente

Luxusní minivan vhodný na výlety i transfery po celé Evropě pro větší počet osob. Dostatek prostoru pro všechny cestující, civilní rozměry, luxusní výbava, světlé - nebo tmavé kožené čalounění, interiér obložený ušlechtilým dřevem, variabilní interiér s možností konferenční úpravy vč. jednacího stolku, digitální dvojitá klimatizace, vyhřívané sedačky, tmavá okna, automatická převodovka, audiosystém s CD, GPS navigace.


Podrobnosti o voze a ceník


Mercedes-Benz Sprinter

Naprosto ojedinělý mikrobus pro až 12 pasažérů s dostatečným prostorem pro zavazadla. Automatická převodovka v kombinaci s výkonným motorem pro bezpečnou, plynulou a pohodlnou jízdu po městě i na delší vzdálenosti. Černý metalický lak, béžové kožené čalounění, panoramatická tmavá skla, automatická klimatizace, audiosystém s CD a mikrofonem, GPS navigace.


Podrobnosti o voze a ceník


Bus Setra

Patrový autobus až pro 71 cestujících, pro jejichž komfort je autobus vybaven klimatizací a WC.


Podrobnosti o voze a ceník


Mercedes-Benz V class

Moderní a luxusní minivan v té nejdelší možné verzi Extra long, který uspokojí i ty nejnáročnější. Dostatek prostoru a nebývalé pohodlí i na velmi dlouhé cesty. Luxusní výbava, světlou kůží čalouněný interiér, tmavá okna, elektricky posuvné boční dveře na obou stranách, audiosystém s CD, GPS navigace. Možnost upravit i na variantu 7+1 osob.


Podrobnosti o voze a ceník