Sedany

Mercedes-Benz S Long , W221

S naším modelem W221 nejvyšší třídy S class dostává pojem “maximální výbava“ zcela nový rozměr. S přihlédnutím k předchozím verzím jsme náš vůz nechali vyrobit nekompromisně s takřka veškerou možnou nadstandardní výbavou. Tento vůz je větší, bezpečnější, pohodlnější a také luxusnější, to vše v elegantním designu. Náš Mercedes Vás bude hýčkat následující výbavou: více prostoru na zadních sedačkách díky verzi Long, všechny sedačky elektricky nastavitelné, vyhřívané a odvětrávané s komfortními opěrkami a pamětí, kožené čalounění sedaček, palubní desky a výplní dveří v kombinaci s ořechovým dřevem, ortopedická sedadla vzadu s masážní funkcí, speciální osvětlení interiéru Ambiente, sklopné stolky na zadních sedačkách, determální a protihluková skla vč. elektrických slunečních rolet, klimatizace ovládaná ze zadních sedaček s nastavením pro všechny čtyři místa, 2 LCD obrazovky v opěrkách předních sedadel s nezávislým DVD přehrávačem a TV tunerem ve spojení se Surround Sound systémem Harman/Kardon, GPS navigace, servo dovírání dveří a zavírání kufru, Keyless-GO a mnoho dalšího.


Podrobnosti o voze a ceník


Mercedes-Benz E

Klasická cestovní limuzína střední třídy nabízející bezpečnost a pohodlí celé posádce. Klasický interiér, typický pro tento model, kožené čalounění v černé barvě, klimatizace, audio systém.


Podrobnosti o voze a ceník


Mercedes-Benz S Long, W222

Prvotřídní kvalitu nabízí tento nejnovější model třídy S class v téměř maximální výbavě. Uspokojí jistě i tu nejnáročnější klientelu, kterou čeká pohodlná a komfortní jízda. Vůz je vybaven masážními sedadly vpředu i vzadu, TV + DVD, panoramatickou střechou, odvětráváním a vyhříváním všech sedadel. Nechybí ani klima v zadní části vozu a mnoho dalšího. 


Podrobnosti o voze a ceník