Prodloužené limuzíny

Lincoln Town Car 120"

Poslední model prodloužené limuzíny Lincoln Town Car 120" z limitované edice je vybaven takřka vším, co si jen lze představit. Salonek v zadní části vozu je samozřejmě oddělen od řidiče skleněnou, nebo neprůhlednou clonou a nabízí dostatek prostoru a komfortu pro až 8 pasažérů. Velmi luxusní výbava, pohodlný interiér v béžové kůži, nezávislý kvalitní audio/video systém Kenwood s DVD/CD/MP3 přehrávačem, 3x velké LCD obrazovky, plně automatická digitální klimatizace s oddělenou regulací pro zadní část vozu, vybavený bar z ořechového dřeva s chlazenými nápoji, neonové osvětlení s funkcí "hvězdné oblohy". Limuzína má celkem 5 dveří pro komfortnější nastupování, tmavá skla, pohodlný sedák ve tvaru J.


Podrobnosti o voze a ceník


Lincoln Town Car 120"

Elegantní, prodloužená limuzína, nabízející nejvyšší možný komfort a bezpečnost. Oddělený salonek skleněnou, nebo neprůhlednou clonou v zadní části vozu. Luxusní výbava, interiér ve světlé kůži, nezávislý audio systém s CD/MP3 přehrávačem, klimatizace s oddělenou regulací pro zadní část vozu, bar s chlazenými nápoji, LCD TV s DVD přehrávačem i DVB tunerem, střešní okno, délka cca 8,1 metru, tmavá skla, sedák ve tvaru J. Doporučujeme pro maximálně 8 osob.


Podrobnosti o voze a ceník


Cadillac Escalade

Luxusní zážitek v limuzíně Cadillac, která Vás okouzlí efektním barevným osvětlením interiéru s měnícími se světly. Ve výbavě nechybí digitální TV, DVD, 6 x LCD monitor a kvalitní audio souprava včetně subwooferu. Samozřejmostí je bar s chlazenými nápoji. Prostorný a světlý interiér se sedáky umístěnými proti sobě maximalizuje komfort a pohodlí všech pasažérů. Doporučujeme pro maximálně 17 osob.


Podrobnosti o voze a ceník


Hummer H200

Potěšení z luxusu a pohodlí nabízí i tato prodloužená limuzína. Ve výbavě vozu je elektrická mezistěna u řidiče, barevné osvětlení interiéru, digitální TV, DVD, CD, radio, Bluetooth, 3 x LCD monitor, 2 x bar, kvalitní audio souprava a subwoofer. Interiér vozu je v neotřelé kombinaci světle šedé a černé kůže. K dispozici je velký sedák do tvaru L s dalším menším pro 4 osoby a ještě jedním odděleným pro 2 osoby.  Doporučujeme pro maximálně 17 osob.


Podrobnosti o voze a ceník


Hummer H200

Nechybí ani varianta tohoto vozu v bílé barvě. Ve výbavě vozu je elektrická mezistěna u řidiče, barevné osvětlení interiéru, digitální TV, DVD, CD, radio, Bluetooth, 3 x LCD monitor, 2 x bar, kvalitní audio souprava a subwoofer. Interiér vozu je v neotřelé kombinaci světle šedé a černé kůže se sedáky do tvaru U. Doporučujeme pro maximálně 18 osob.


Podrobnosti o voze a ceník